CH My Tara výstavy

Šampion Polska, kandidát na šampiona CZ, SK, C.I.B.
 
2021 město výstava třída stát Rozhodčí Hodnocení
04.06.2021 Brno CAC OT CZ Klivarová Martina, V4
26.06.2021 Brno CACIB OT CZ Dolejšová V2 ResCAC
03.07.2021 Klatovy CAC  OT CZ Beránková Svatava V3
17.07.2021 Jaslovské Bohunice CAC OT SK Snežka Kuralt V4
25.07.2021 Czestochowa CACIB OT PL Izabella Krasowska-Salamon V
14.08.2021 Brno CACIB OT CZ Řehánek V4
15.08.2021 Brno CACIB OT CZ Pánková V
20.08.2021 Bratislava CACIB OT SK Fintorová SK V1 CAC
21.08.2021 Bielsko Biala CAC OT PL Janusz Zacharewicz V1 CAC
Tari splnila podmínky pro udělení titulu šampion Polska
22.08.2021 Bratislava CACIB OT SK Jozef Jursa V3
29.08.2021 Rybnik CACIB OT PL Viera Staviarská V4
04.09.2021 Chorzow CAC OT PL Dorota Ząbek V1 CAC,BOS
24.09.2021 Nitra CACIB OT SK Havelka  VD3
25.09.2021 Nitra CACIB OT SK Václavík VD2
26.09.2021 Nitra CACIB OT SK Piskay VD3
01.10.2021 Brno KV ČKRR OT CZ Pánková V
02.10.2021 Brno SV ČKRR OT CZ KRCHŇAVÁ MILADA, SK V
09.10.2021 KV SKCHR SV SKCHR OT SK Viera Staviarská V3
17.10.2021 Wieliczka CAC OT PL Jan Ryk (PL) V2
29.10.2021 Bratislava CACIB OT SK Jozef Jursa  
30.10.2021 Bratislava CACIB OT SK Matyáš Jaroslav, SK  
31.10.2021 Bratislava CACIB OT SK Spoljarić Boris, HR  
06.11.2021 Raciborz CAC OT PL Andrzej Stępiński, PL  
2020 město výstava třída stát Rozhodčí Hodnocení
11.01.2020 Brno CAC MZ CZ Havelka Tibor, SK VD
26.01.2020 Nitra CACIB MZ SK MATYÁŠ JAROSLAV V4
25.07.2020 Žebětín KVČKRR OT CZ Tomislav Trninic, Ayaba, Chorvat. V
15.08.2020 Mladá Boleslav CAC OT CZ Černohubová Iva VD3
22.08.2020 Bratislava MVP OT SK Sergej Vanža V1
23.08.2020 Bratislava MVP OT SK Otakar Vondrouš V2 res CAC
30.08.2020 Lodž CAC OT PL Jadwiga Niciewicz (PL) V2
06.09.2020 Česká Třebová KCHRR OT CZ Hana Ahrens  VD
12.09.2020 Brno CAC OT CZ Piskay Vladimír, SK V
03.10.2020 Zabrze CAC OT PL Tomasz Mroczek PL V2
2019 město výstava třída stát Rozhodčí Hodnocení
06.10.2018 ČB MVP DOR CZ Václavík VN/4
12.01.2019 Brno NV ML CZ Řehánek V
02.02.2019 Brno MVP ML CZ Ovsyanikova V
03.02.2019 Brno MVP ML CZ Václavík VD
06.04.2019 Ostrava NV ML CZ FRNČOVÁ LENKA, CZ VD
13.04.2019 ČB MVP ML CZ Vojteková SK VD
12.05.2019 Slaný ČKRR MZ CZ John Sugveberg VD
01.06.2019 Náměšť OV MZ CZ Dolejšová V1, VT, OV
15.06.2019 Detřichov KV MZ CZ Andráš Polgár V1, VT, KV
22.06.2019 Brno MVP MZ CZ Fintorová SK VD
13.07.2019 MB NV MZ CZ Dvořáková V1 CAC
18.08.2019 Bratislava MVP OT SK Željko Lozič, SRB  V
24.08.2019 Boleslav MVP MZ CZ Lilien de Ridder, BE VD3
31.08.2019 ČKRR KV MZ CZ Croeser Martin V
01.09.2019 Rybnik MVP MZ PL Jan Ryk (PL) V1 CAC, CACIB, BOS
07.09.2019 Olomouc NV OT CZ Željko Lozič, SRB  V3
15.09.2019 Rybnik NV MZ PL Iwona Łuczak (PL) V1, CAC,BOS
21.09.2019 Č.Třebová KV OT CZ Monika Pehr VD
12.10.2019 Budějice MVP OT CZ Silvie Vácha V1,CAC, Res CACIB
19.10.2019 Dunajský Klátov KV SKCHR MZ SK Susan Cameron-Codognotto (AUS), CHS Orzhode V6/11
25.10.2019 Bratislava MVP OT SK Hana Ahrens, AT V2 res CAC
26.10.2019 Bratislava MVP OT SK Mataković Bojan, HR V2 res CAC
06.12.2019 Nitra MVP MZ SK FRNČOVÁ LENKA, CZ VD
07.12.2019 Nitra MVP MZ SK KRCHŇAVÁ MILADA, SK V4