vzpomínáme - in memory

 Nic si nepřeji víc, než že se spolu holčičky moje jednou zase setkáme.....

MOST DUHY PRO TY, KTERÉ JSME VELMI MILOVALI
Je jedno místo v nebi, kterému se říká MOST DUHY..
Všechna zvířátka spolu běhají a hrají si na krásných loukách..........., když najednou přijde den,kdy se jeden z nich zastaví a zahledí se do dálky. Jeho bystré a jasné oči zaměří a jeho nedočkavé tělo se začne chvět. Najednou se rozběhne pryč od hrající se skupiny, běží přes zelenou trávu, jeho nohy ho nesou rychleji a rychleji....
Spatřil Tebe, a když se ty a tvůj nejlepší přítel konečně střetnete, víte, že už Vás nikdy nic nerozdělí. Milující polibky pokrývají tvoji tvář, tvoje ruce konečně objímají milovanou hlavičku a ty se konečně podíváš do věrných očí svého milovaného čtyřnohého přítele,
který tak dávno odešel z tvého života, ale nikdy ne z tvého srdce.
. . . . potom konečné spolu přejdete most duhy . . .
. . . . už navždy spolu . . . .

Ambra Via Amira 7.4.2009 - 2.4.2020

Amruška k nám vnesla vítr a sluníčko současně..... Tak moc jsem tě milovala. Odpočívej v pokoji a tam za duhovým mostem se už zase můžeš prohánět s těmi mými ostatními holčičkami, se kterými jsi tady vyrůstala. Budeš v mém srdíčku navždy.

Birgi z Tikovckého vršku 28.3.2003 - 6.10.2016

Birginka se dožila krásného věku 13,5 roků.... Odpočívej v pokoji, holčičko moje, byla jsi úžasná psí dáma....., nikdy nezapomenu.

Chantal z Tikovického vršku 19.12.2009 - 16.9.2016

Chantalka nás opustila tak mladá..... Byla jsi mým sluníčkem, tvůj odchod moc, moc bolí....., nedá se vyjádřit slovy ta bolest.

Baby Alta Mirano - 7.7.2006 - 21.9.2014 (?)

Tak těžko se mi to této rubriky dává příspěvěk o Bíbě..... Bíba se ztratila na Vysočině a i přes několika měsíčním hledání a vyčerpání všech možností se nám ji nepodařilo vrátit zpět ke smečce.....

S Bíbou jsem se ani nestihla rozloučit. Moc nám tu Bibišku chybíš. Ty nejléppe víš, jak moc jsem tě milovala...

Ami z Tikovického vršku - 21.1.2002 - 21.6.2012

Ejminka se narodila v prvním vrhu Amazonky jako jediná holčika z 10 štěňátek......

Vyrůstala vedle svojí maminky, šťastná, pohodová.......miláček všech. Byl to můj mamánek.....

Ejminka v 10-ti letech a 5-ti měsích prohrála boj s nemocí, nad kterou se nevyhrává......

  

Amazonka Viva Christo -  8.6.1999 - 2.11.2007

Andynka byla moje první RR holka.Můj vysněný Ridgeback !! Byla "svá". Nevyžadovala mazlení, nestála o to spát v posteli. Chtěla jen moji přítomnost.

Prožili jsme spolu moc , moc krásného. Dala mi Ejminku, Birgi.....a spoustu jiných rodin udělala šťystnými tím, že jim darovala dalšího člena rodina - Ridgebacka. Opustila nás mladá.......Tragickou smrtí  v lese, který tak strašně moc milovala...... Stále na ni vzpomínám a nikdy na Tebe Andynko nezapomenu. Jsi v mém srdíčku navždy vryta.